Někdy je prostě všechno špatně

21. srpna 2016 v 23:41 | 00 |  My diary
Právě teď se cítím tak nějak...no prostě strašně. Mám pocit, jako by bylo všechno špatně, jako bych každému byla jenom na obtíž. A přitom je to kvůli takové maličkosti. Zase jsem doma s ničím nepomohla a ani si neuklidila pokoj. Mamka mi pořád říká ať aspoň vynesu koš, jenže já jsem pořád tak mimo, že na to vůbec nemyslím a nakonec to stejně nikdy neudělám.
Šve mě, že nedokážu doma s ničím pomoct. Vidím, že mamku hrozně rozčiluje jak pořád jenom ležím a nic nedělám, ale většinou mě nechá být. Připadám si jako totální budižkničemu. Před chvílí jsem vypucovala půl domu, uklidila všechno, co mi přišlo pod ruku a zametla podlahu. Ale stejně se cítím provinile, protože to nevydržím dělat dlouho. Někdy jsem prostě tak unavená, že sotva vyjdu schody a při představě, že mám něco dělat se mi chce skoro brečet. Ne, že bych nechtěla, ale já prostě nemůžu. Je to hrozné, když máte depresi a nemůžete se vyhrabat z postele a rodina po Vás jen střílí nenávistné pohledy a proklíná Vaši lenost a rozmazlenost. Mamka mě za to musí nesnášet.

Po několika týdnech izolace jsem se rozhodla promluvit s kamarádem. Šli jsme na kávu a docela dlouho si povídali. Bylo to super, ale já měla zase nutkání se vymluvit a co nejdříve odjet domů. Připadalo mi, že se pořád nemůžeme naladit na stejnou vlnu. Zase jsem si přišla děsně neschopná, někdy jsem si říkala, jestli si o mě nemyslí, že jsem trapná (snažím se ale takové doměnky neživit). Zítra mě čeká sraz s kamarády na chatě, bojím se toho. Vůbec se mi do toho nechce. Jsou to sice lidé, které znám od školky, ale i tak mám strach, že si zase budu připad jako úplný lempl. Někdy mám chuť se zneviditelnit. Opravdu mám pocit jako by všechno bylo špatně, jako by celá moje existence byla jedna velká chyba...Nevím, proč. Prostě se tak cítím. Je to hrozně nepříjemné a mám chuť se pořezat. Ale musím se za každou cenu udržet a čekat až to přejde...

quote, fear, and love image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama