Snažím se, opravdu moc

21. září 2016 v 20:48 | 00 |  O mně
Poslední dny mám hlavu jako v ohni, nedokážu klidně myslet, klidně spát. Neustále mě svírá hruď a v krku mám vyschlo. Nemůžu jíst. Myslela jsem, že ve škole to už bude všechno dobré. Že na základce jsem si toho vytrpěla už dost. Jenže mému Bohu to asi nestačí. Moje třída na mě začala vyvíjet určitý druh tlaku, nedokážu to popsat. Hledí na mě očima, které říkájí "Zmiz odsud, nepotřebujeme tě tady, děláš jenom problémy". Učitelé se mi vysmívají. A opravdu to není jen iluze. Mají k tomu důvod. Od několika lidí jsem se dozvěděla, že moje třídní učitelka, která věděla o mém pobytu v léčebně o tom řekla celé mojí třídě včetně všech učitelů. Jenže přidala k tomu ještě něco navíc. "Řekla jim, že jsem byla v léčebně, beru léky, ale že mi ve skutečnosti nic není a snažím se jenom získat pozornost. Taky jim napovídala, že jsem všude vyhrožovala sebevraždou. Aby prý neživili moji touhu po pozornosti, mají mě ignorovat. Na svou obhajobu mi přísahala do očí, že jim nic takového neřekla. Ale ona byla jediná, kdo o tom věděl a ještě k tomu to celé překroutila a přidala úplné lži. Udělalo se mi z toho špatně. Už chápu proč se na mě všichni tak dívají. Ale co mám dělat? Hrát si na to, že je všechno v pořádku? Nechat po sobě šlapat, tak jako jsem to dělala celých 10 let? Jsem tak blbá, neměla jsem jí o tom ani pípnout. Jenže koho by napadlo, že vás vaše třídní učitelka začne pomlouvat? Nikdy jsem s ní neměla žádný spor, vždy se ke mě chovala hezky a z ničeho nic udělala tohle. Moje rovnováha je úplně v hajzlu. Nejsem schopná tam sedět a snášet ty pomluvy, pohledy a věčnou samotu. Mamka mi řekla, že jestli si nenechám vyřídit individuální plán, tak se zhroutím. Jenže se toho bojím, protože jsem ve 4.ročníku a to je dost náročné.
Rozumíte tomu? Jen proto, že jsem psychicky nemocná mě všichni přátelé opustili a celá třída se na mě dívá jako na zrůdu...vím, že s tím už nic neudělám. Musím se s tím srovnat. Ale asi mě to bude stát hodně úsilí.

problem, quote, and text image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 23. září 2016 v 18:27 | Reagovat

Tohle je tak odporné, jak si to učitelka vůbec může dovolit?! Nemůžeš to vyřešit s ředitelem ...? Na tohle nemá právo, zasloužila by si vyhazov, však může způsobit nejenom to, že se na tebe budou divně dívat, ale i šikanu a spoustu jiných věcí.
Šíleně mě to mrzí ...
Čistě hypoteticky přechod na jinou školu by možný nebyl?
Mně je opravdu líto, když vím, čím si tam procházíš ...
A tohle je neodpustitelné, fakt zlé a podlé. Chápu, že chtěla informovat třídu o tvém zdravotním stavu (i když i to je dost hraniční a nemá na to právo), ale čekala bych spíš nějaká povzbudivá slova, aby tě přijali a pomohli ti zapadnout, ne aby tě ignorovali a že chceš pozornost. Bože, husa!

2 Siginitou Siginitou | E-mail | Web | 15. února 2017 v 16:44 | Reagovat

Mě zase mistrová na praxi buzeruje, mám v papírech kvůli lékum napsaný že je doporučeno ulehčení z práce a ona mi začela dávat čím dál prací ( mám školu zaměřenou na koně a už mi to tam nebaví, a tech koní tam se bojím a dělam poslední ročník), navíc mi neustále říká ať se usmívám, co mi zase je, sou lidi co sou na tom hůř a usmívají se... atd. A děcka mi tam moc nepomáhají, nevím komu a čemu věřit, pomlouvaj atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama