Realita je můj věčný nepřítel

25. března 2017 v 16:12 | 00 |  My diary
Mám takovou otázku pro hraničáře, kteří čtou můj blog. Taky máte pocit, že když se u Vás delší dobu neprojeví žádný symptom, který by jste si uvědomovali, připadáte si jako by jste ani nebyli? Já jsem v poslední době úplně dezorientovaná...nevím, co se kolem mě děje. Snažím se něčeho chytit, ale mám pocit, že všechno kolem mě je takové utlumené. Chodím do školy, dopsala jsem závěrečnou práci, přijali mě na univerzitu...jenže je toho na mě moc. Snažila jsem se ze všech sil a asi jsem se přetáhla. Ale místo, aby se mi objevily panické ataky a deprese, tak se neobjevilo vůbec nic. Jsem tak mimo, že ani nemám deprese. Jsem sice malátná a unavená, ale nejsem smutná. Po všech mojich lekcích psychologie, které jsem tady hrdě vypisovala teď musím znít jako totální dement. Nedávno mě jedna známá pozvala na víno a nakonec jsme obě vypily po jedné flašce. Pak jsem dostala děsné okno, ale nezapomněla jsem, co jsem dělala večer předtím, ale spíš to, co jsem dělala měsíc před tím, než jsem šla pít. Asi už si víno pěkně dlouho nedám. Fakt vůbec nevím. Vzpomínám si jen, že jsem byla u N. v baru, kde pracuje jako brigádnice a povídala si s ní. Pak násedovalo několik dní děsných záchvatů pláče a sebelítosti nad něčím, s čím jsem se snad už měla dávno smířit - ztráta nejlepší kamarádky. Měla totiž nedávno narozeniny, takže jsem s ní přišla do styku a to mi neudělalo moc dobře. Ale po tom víně už nevím nic kolem. V deníku jsem našla děsně chaotický zápis, který byl místy rozmazaný, protože jsem ho asi totálně zkropila slzami. Nevím, jestli tohle vůbec dává smysl. Mně ne.

lost, pain, and quotes image

Ráda bych Vám, mým čtenářům ráda něco sdělila. Moc mě těší, že mi píšete a svěřujete se mi se svýmu problémy. Píše Vás stále více a tak bych jen ráda řekla, že komunikovat budu opravdu pouze přes můj mail mybpd@seznam.cz.

Facebook a další osobní informace nesděluji.

Je to kvůli mého soukromí, prosím pochopte to! Moc Vám dějuji za podporu. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keiko Keiko | 26. března 2017 v 14:46 | Reagovat

jo, ten pocit dobře znám... cítím se hodně nesvá, když dlouho nemám žádnej záchvat, a občas se sama něčím vyprovokuju... makes sense, i know. jinak gratuluju k přijetí na univerzitu^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama